vampire diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Фен форум...
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дневникът на Алекс Ридел

Go down 
АвторСъобщение
Алекс

Алекс


Брой мнения : 12
Join date : 29.01.2010

Дневникът на Алекс Ридел Empty
ПисанеЗаглавие: Дневникът на Алекс Ридел   Дневникът на Алекс Ридел EmptyПет Яну 29, 2010 4:29 am

Дневникът на Алекс
Върнете се в началото Go down
Алекс

Алекс


Брой мнения : 12
Join date : 29.01.2010

Дневникът на Алекс Ридел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Алекс Ридел   Дневникът на Алекс Ридел EmptyПет Яну 29, 2010 11:53 am

Мило дневниче,
Ти си поредният ми дневник, който водя. Толкова много години са минали и толкова много събития са зад гърба ми, че сега, когато се замисля ми е трудно да си поема дъх. Имах сестра, която се казваше Алиша. Беше досущ като мен, но тя загина, когато аз бях на 13. Всичко се случи, когато колата ни се преобърна, аз останах жива, благодарение на нея, но тя умря. Прекарах две години в болница, за да се възтановя напълно, а после и два месеца в клиника, за да лекарите да се уверят, че мога да бъда отново след хора. Майка ми и баща ми постоянно се страхуваха за живота ми, понеже бях правила опити да се самоубия. Именно последния ме превърна във вампир, благоварение на Макс, който тогава беше най-добрия ми приятел и искаше да ме спаси. Беше трудно за обяснение, но нашите приеха факта, че съм оцеляла като по чуда, което беше пълна измислица. Едва месец след това майка ми Маргарет умря, а баща ми-Джордж се влюби в най-добрата и приятелка - Саманта. След като ги видях заедно ми идеше да я убия, но Макс ме държеше на разтояние от нея. Татко искаше да се жени за Сам и когато го направи аз вече бях на 15 и заминах заедно с приятеля ми. Минаха 50 години и аз реших да се върна. Знаех, че една ли ще се сетят, че това наистина съм аз и тогава разбрах,че баща ми беше умрял преди 20 години, а Саманта сега живееше с друг мъж и имаше от него две деца. Макс веднага ми разказа, че беше чул, че Сам се беше развела с баща ми още след първата им година брак, а татко го е понесъл много тежко. Тогава започнах да съжелявам, че го бях оставила, но сега беше прекалено късно. Макс ми каза, че ще е добре да се преместим в някое градче, където ще е добре за нас. Сега сме в Мистик Фолс. Тук се чувстваме странно. Усещам, че тук влия нещо като нас. Нещо с вампирска кръв във вените си.
Върнете се в началото Go down
 
Дневникът на Алекс Ридел
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Алекс Ридел
» Дневникът на Кейт
» Дневникът на Бони Бенет
» Дневникът на Елена Гилбърт
» Дневникът на Скарлет Грийн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
vampire diaries :: Дневниците-
Идете на: